Neden kendileri bugüne kadar 1 çivi bile çakamadı biliyor musunuz #ÇünküÇaldılar!

Çeşitli mazeretlerle hemen karşı çıktılar!

3. Köprü dünya ticaretinde söz sahibi olacağımız tarihi İpek Yolu'nun olmazsa olmazıdır.

Marmaray ile ayrı işler gibi gözükse de aslında asya ülkeleri ve ecdat yadigarı Türk ve İslam olan gönül coğrafyamızla bizi birbirimize bağlayacak, batılı katillerimize karşı elimizi güçlendirecek 100 yıllık bir düşüncenin tezahürü kompleks bir projenin, rakiplerimiz tarafından nefret edilen parçalarıdır.

Türk İslam dünyasının, bu uzun menzilli mücadelesinde, ilk defa meclis çoğunluğunun kaybedildiği seçimlerin akabinde, Türkiye için hayati önem taşıyan dev projelerin haince durdurulması ve... Gözümüzün önüne serilen muhalefet medyasının manşetlerini hatırlarsak eğer.

Tamam! Dünyada ki Türk düşmanları ve bizim aklı gidik gezi zekalılar için! #herşeyçokgüzelolacaktı ki!

Çok şükür ki, kendilerine yapılan başbakanlık teklifini dahi ellerinin tersiyle iten vatanseverlerin ferasetiyle başaramadılar, durduramadılar!
***

Neden kendileri bugüne kadar 1 çivi bile çakamadı biliyormusunuz #ÇünküÇaldılar!

Çeşitli mazeretlerle hemen karşı çıktılar!

Anayasa mahkemesinden Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin iptalini ve yürütmenin durdurulmasını istediler.

Türkiye Cumhuriyeti kendi yerli uzay sanayimizi kurmak üzere13 aralık 2018 yılında Türkiye Uzay Ajansını kurmayı başardı.

Yani NASA neyse TUA odur.

Diyeceğim o ki, Eğer bundan sonra bir şeyler güzel olacaksa bunun sizinle hiç bir alâkası yok...  Çünkü sizin en ufak bir katkınız yok!

***
Doğu Akdenizde tespit edilen enerji kaynakları için, konuyla ilgili tam donanımlı bir gemimiz ve etrafında onu korumak için vur emri almış savaş gemilerimiz var!

Aynı bölgede bir çok ekonomi devi ülkenin gayet ciddi tehditleri, yüzlerce savaş gemisi ve binlerce askeri olduğunu düşünürsek; Uzun yıllar sonra, şu yukarıda yazdığım cümleleri yazabilmek, neresinden bakarsanız bakın büyük emekler sonucu elde edilmiş gelebildiğimiz en yüksek noktadır.

Ve... Şimdi Koca Akdeniz'i tamamen "Türk gölü" haline getiren Atalarımızı düşünüyorum.

Ve... Onlara yıllarca "ne yaptılar ki?" diyen zihniyeti.

Ve... Yıllarca... Cahilce... Embesilce küfür ettiren eblehleri düşünüyorum.

O tek bir sözü anlamadan okuyup geçmişiz... "TÜRK GÖLÜ" ne büyük sözmüş oysaki.

Siz de düşünün!