Bu iş böyle olmayacak, tamam kimimiz fazla kimimiz biraz eksik, tamam en şampiyon sensin ama elin gavuru kim fazla kim eksik diye bakmaz dikkat ettiyseniz. Genel isminize göre tarar, takvanıza bakmaz.

Fark ettiniz mi? 

Ne kadar çok ağlıyoruz!

Düşündünüz mü?

Ağlayıp sızlayarak, bir anlamda vicdanına etki edebileceğini sandığın adam(!) vicdanı olsa zaten sana bunları yapmazdı!

Dikkat ettiniz mi?

Gönül coğrafyamız dediğimiz her yerde ya da "bizimdir" dediğimiz herkes, bilinçli olarak 13. yüzyılda bırakılmış.. Perişan! Elinde taş! Gözünde yaş!

Çoluk çocuk ya enkaz altında, ya da olmak üzere..

Karşılarında, dünyaya asri pozlar veren vampirler ya da özenle şerefsizlik yüklenmiş objektifler!

Anlasana!

Senin haklılığını, dünya nüfusunun vicdanına iletecek olan haberler ya Kapıkule'den öteye geçmez! Ya da "bakın eyy dünya, nasıl barbarlar ile uğraşıyoruz görün işte!" şekline evrilir.

Üstüne üstlük, dünyaya onlar adına yaptıkları bunca fedakarlık(!) için maddi karşılık dayatırlar. Gidip kafanı duvara vurup patlatmak istersin.

Ne kadar da çok sızlandık!  Sızlanırken cümle içinde yine en çok biz kullanarak.. Müslüman, Müslümanız, Müslümanlar diye diye.

Ne kadar da çok ağlaştık!  Müslümanız diye mi? Niye hep Müslümanlar? diye diye... Tüm kötü algı çalışmalarının içine bilinçsizce ismimizi biz soktuk. Yada ustaca onlar dahil etti...

Bilmez misiniz?

Onlar sadece GÜCE TAPAR!

Karşımızda, kendi sinema filmlerinde bile, kendi insanlarından eğer 3 kişi ölecekse; Önce zenci.. Sonra şişman.. Hemen ardından, gözlüklünün öldürüldüğü psikomanyak herifler var.

Yeter!

Dikin kafanızı biraz. Alnınız siyah değil. Hiç olmadı!

Yeter!

Kendinizi ezik cümlelerin içine kullandığınız..

Ezilecekseniz, ezdirecekseniz AĞZINIZA ALMAYIN kardeşliğinizi!

Ne zamana kadar?

Ta ki, onlardan birisi, atımızın üzengisini tutma şerefine erişmiş diye, kendi ülkesinde önemli adam sıfatı alıp, sağa sola hava atana kadar!

Ruhunuzun rengini, hiç bir kötü algıya meze etmeyin diyeceğim ama illa bir münasebetsiz şuursuz çıkıp milletin karşısına; "İSLAM DÜNYASINDAN KAYNAKLANAN TERÖR" diyor!

Üstelik bunu öldüğümüz gün çıkıp söylüyor. Tıpkı arkamızdan konuşurcasına!

Üstelik yaşarken yüzümüze baka baka.