Keser döndü sap döndü. Gün döndü hesap döndü. Bir zamanlar, yedi düvelin istediği gibi at koşturduğu o eski Türkiye’nin kirli günleri tarih çöplüğündeki yerini aldı.

Artık herkes YENİ VE BÜYÜK TÜRKİYE'nin mazlumlara DOST, zalimlere ATEŞ olan yüzünü görecek. İbrahim’i (a.s.) yakmayan ateş, firavunu küle çevirecek. TÜRKİYE’YE VE İSLAM COĞRAFYASINA EL UZATMAYA KALKAN YANACAK. Bu saatten sonra gelişmeleri çok dikkatle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Tüm dünya sınır içinde ve dışında çok büyük hamlelerimize şahitlik edecek. Bu saatten sonra olacaklar, tüm dünyaya ESKİ EZİK TÜRKİYE’NİN, YENİ, CABBAR,  ATILGAN İNTİKAMCI YÜZÜNÜ GÖSTERECEK. Son iki yıl zarfında! 

Bizim müsademiz olmadığı için, ülkemizi bölüp parçalayamayanların, güneyimizde kanton bölge açamayarak, diledikleri o devasa enerji koridorunu açamayanların, İran’a operasyon çekemeyenlerin, Irak’a çökemeyenlerin, Katar’ı haraca bağlayamayanların, Suriye’yi bölemeyenlerin nasıl parça parça bölündüklerine şahitlik edeceksiniz.

Daha da önemlisi, bize saat başı ekonomik operasyon çekenler şu ana kadar dağın karlı yüzünü gördüler. Bugüne kadar, Akdeniz ve Ege'de yedi sülalemize yetecek kadar zengin petrol ve doğalgaz yataklarına sahip olduğumuzu bizden gizleyenler, biz bu rezervleri işlemeye başladığımızda dağın kendisini karşılarında görecekler.

Türkiye Cumhuriyeti çok yakında halkına büyük müjdeler vermeye hazırlanıyor. Bir ülkenin gelişip büyümesinde öncelikle sağlam bir ekonomi politikasının etkin olduğunu bilen BAŞKOMUTANIMIZ, adımlarını bu yönde atıyor.

Tamda bu yüzden başkomutanımıza tavsiyem bu saatten sonra ekonominin başına oturtacağı insan konusunda gereğinden yüz kat daha fazla ince eleyip sık dokumasıdır. Milli ve yerli bir bakan tercihimizdir. Çünkü biliriz ki işten değil, dişten artar. Ülkemize kazan kazan politikasını etkin kılacak bir bakan şart.

Anlayacağınız, yeni Türkiye, eski alışkanlıklarını terk ettiği oranda gelişip büyüyor çok şükür. En önemlisi. DEVLETİN BAŞINDA DEVLET, ONUNDA ARKASINDA KOCA YÜREKLİ SEKSEN MİLYONLUK BİR MİLLET VAR.

Türkiye değil, İslam alemi kazanacak. Afrika kazanacak, Asya kazanacak. Filipinler kazanacak, Venezuela kazanacak! Yani SİYONİZM KAYBEDERKEN, SİYONİZMİN DİŞLİLERİ ARASINA SIKIŞMIŞ, AYAKLARI ALTINDA EZİLMİŞ TÜM İNSANLAR KAZANACAK. ONLARDA MAAAAL MAL BAKACAKLAR.