İŞKUR, aile yapımızı temelinden yıkmak için harekete geçti. Anneleri işsiz olarak değerlendiren alçaklar tarafından ortaya atılan fikirin mahsulü bir projeye göre, para için yuvasını terk edecek olan kadınlara günlük 80 TL verilecek.

Bu sayede anneler, meslek edinme tuzağına çekilerek, yuvalarının yıkılmasına hizmet edilecek. Ancak Devlet kademesimde görevli bazı ahmak yöneticiler bunun farkında değil.

Zira Türkiye'de erkeklerde bile işssizlik her geçen gün artarken, annelik gibi hayati öneme sahip bir vazifeyi yapan kadınlara "işşsiz" iftirası atarak, onları vasıfsız göstermek ve bu şekilde o anneleri tahrik etmek suretiyle kapitalizme ucuz işçi olarak sunmak, bu vatana yapılan en büyük kötülüklerin başında gelir.

Lakin ne yazık ki, Devletimizi yönetenler, bu vahameti kavrayamıyor. Diğer yandan milletteki duyarsızlıkta, bu yıkımın tuzu biberi oluyor. Allah yâr ve yardımcımız olsun.

***

En büyük görev babalara düşüyor..!

Kendi fikirlerine muhalif diye, müslüman bir âlimi mezarından çıkarıp asan CHP zihniyeti, her an pusuda bekliyor.

Böyle bir zihniyet ile mücadele etmenin tek yolu ise; CHP tarafından ifsad edilen nesli, İslam ile tekrar ihya etmektir.

Bunun çaresi de, evvela aile yapımızı İslam ile terbiye etmektir. Bu terbiyenin muhatabı da en başta babalardır!

***

Bunlar kimin Vekil'i?

Toplumca kabul görmüş; İhsan Şenocak, Nurettin Yıldız vb. tüm kanaat önderleri, uzmanlar ve aklı başında kanaat önderleri tek bir ağızdan #İstanbulSözleşmesiİptalEdilsin derken, bir tane Ak Parti veya MHP Milletvekil'inin bu vahim konu hakkında hiç bir beyanda bulunmaması ve her şeyi Başkan Erdoğan'a bırakması tek kelime ile vatana ihanettir.

***

Bu işi ancak millet bitirir..!

Aile ve Sosyal yapımızı temelinden yıkmak için, Feminizm Terör Örgütü'nün baskılarıyla devletimize dayatılan ve nihayet imzlatılan İstanbul Sözleşmesi'nin iptaline ramak kaldı.

Aklı başında olan tüm uzmanlar ve dahi milletin selameti için çalışan tüm STK'ler bu ahlaksız sözleşmenin iptali için harekete geçti.

Buna rağmen Reis'in etrafını kuşatan feminizm duvarı, bu ahlaksızlığı iyi göstermeye çok ciddi bir şekilde gayret ediyor. İşte tam da bu nokta da, en büyük vazife millete düşüyor!

Eğer millet gereken tepkiyi verirse, İnşaAllah bu ahlaksız sözleşmenin iptali sağlanacaktır.