TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, ANFAŞ yönetimi ile yapılan protokolün ardından bu yıl Antalya’da yapılmasına karar verildi. Milli Teknoloji Hamlesi kapsamında projelerin yarışacağı festival, 5-8 Eylül tarihleri arasında Antalya Expo Center fuar alanında gerçekleştirilecek.

Bilişim Uzmanı Aşıcı: ““Amerika’dan tutun Paris Olimpiyatlarına kadar her yer etkilendi” Bilişim Uzmanı Aşıcı: ““Amerika’dan tutun Paris Olimpiyatlarına kadar her yer etkilendi”

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST‘te Türkiye’nin dünyaya açılan ve açılmaya aday teknolojik ürünler ile gençlerin sanayisi yüksek teknolojiyle, yapay zekayla harmanlayarak yaptığı yeni eserler tanıtılacak. ANFAŞ yönetim kurulu başkanı Ali Bıdı ve Başkanvekili Fatih Kabadayı, festivalin Antalya’da yapılacak olmasının kentin bir başarısı olduğunu belirterek, “TEKNOFEST yönetimi olarak bizlere güvenen, inanan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz” dediler.

ANFAŞ Başkanı Ali Bıdı ve Başkanvekili Fatih Kabadayı, festival ilgili gelişmeleri önümüzdeki günlerde kamu ile paylaşacaklarını söyledi.