Başkan Çelik; “Babalarımızla her an, her anı değerli ve anlamlıdır” Başkan Çelik; “Babalarımızla her an, her anı değerli ve anlamlıdır”

Kütahya’da Kurban Bayramı öncesi alışveriş yapacak vatandaşlar için bayram pazarı açıldı. Gaybiefendi Mahallesi’ndeki pazar yerinde kurulan bayram pazarında, giyimden kozmetik ürünlerine, züccaciyeden ev eşyalarına birçok ürün tezgahlarda yerini aldı. Pazarda tezgahını açan Kütahya esnafı, vatandaşların ilgisinin geçmiş yıllara göre az olduğunu fakat pazarın son günlerinde vatandaşların yoğun ilgi göstermesini beklediğini söyledi.

Bayram pazarının 15 hazirana kadar açık olacağını belirten Kütahya İşportacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Akkan, "Tüm Kütahya halkımızı bayram pazarımıza bekliyoruz. Pazarımızda, kozmetik ürünleri, iç çamaşırı, tuhafiye, tekstil ürünleri, ev eşyaları yer alıyor. Fiyatlarımız uygundur. Kütahya halkımızın bayram alışverişini yapmadan önce mutlaka bayram pazarına gelmelerini öneririm. Tüm halkımızın bayramını kutlarım" diye konuştu.

Alışveriş için bayram pazarına gelen vatandaşlar, pazarın çok renkli olduğunu ve her çeşit ürünün yer aldığını söyledi.