En az 15 Yaş Gençliğin S K Y 'da Mümkün diyen Uzm. Estetisyen Büşra GÖK, Açıklamaları ile Güzellik Sektöründe Dikkatleri Üzerine Çekti!

Büşra Hanım ITALIAN İKSİR Nedir?

Bunu Asla paylaşamam Üzgünüm Sadece Danışanlarımız ve Resmi Otoriteler ile Paylaşmaktayız. Yaptığımız Uygulama ile Cerrahi işlem olmadan 2/3 Seansta Ortalama 15 Yaş Gençlik ile Tanışıyorsunuz Çok Özel Kliniklerde Uygulamaları yapılmakta ve birçok Doktor ve Klinik bu uygulama öncesi Psikolog önerisi yapıyor! Gerçekten Gözlerinize inanamayacağınız bir durum ile karşılaşıyorsunuz Danışanlar kendileri olduklarından şüphe ediyorlar! Bu yüzden birçok klinik işlem sonrası izdihama uğruyor! Çok Özel bir Formül Bence Estetik Operasyonlara Yüz bölgesi ve Vücudumuzun birçok yerinde gerek kalmayacak Estetik Operasyonlar kısa bir süre zaman içerisinde bu formülün Yaygın ve Ücretlendirmesinin makul seviyelere çekilmesi ile son bulabilir.

Uzman Estetisyen Büşra Gök (2)

Peki, Büşra Hanım Yeni projeleriniz nedir?

İnanın bu Konuda konuşmak istemiyorum çünkü ne yaparsak yapalım bizi taklit etmeye çalışan bir sürü insan dolu bizim sektörümüz Yeni Projelerimiz içinde Tekstil Sektörü var S K Y Markası ile Kısa sürede Lansmanı Yapılacak Bu Konu Hakkında çok konuşmak istemiyorum.

Estetik Güzellik Alanında Son durumlar nedir paylaşır mısınız Bizimle?

Bu çok uzun bir konu fakat kısaca bahsetmek isterim tabiki, Medikal Estetik ve Güzellik Sektörü REZİL Bir durumda SAHTE Ürünler Steril olmayan Klinikler Bilinçsiz Egitimsiz Doktorlar Estetisyenler ile Dolu bir sektörün içerisindeyiz ! Eline Dolgu Ürünü geçen Estetisyen Botox Geçen Doktorum diyor Maalesef daha kullandıkları ürünlerin farkında degiller Bu konuyu detaylı konuşmak gerekli daha uygun bir zamanda detaylı konuşalım bence bunu.

Patnos’ta kan bağışı kampanyasına yoğun katılım Patnos’ta kan bağışı kampanyasına yoğun katılım

Uzman Estetisyen Büşra Gök (3)

Peki, Siz Büşra Hanım Sizin ne farkınız var?

HARİKA Bu soruya bayıldım! www.skybeautycenter.com demek istiyorum sadece gereken Bütün açıklamalar Web Sitemizde Bunu sorunun en güzel Cevabı web sitemiz ve içerisindeki Bilgiler, kontrol mekanizmaları Bir kere Web sitemizi inceleyen bilinçli bir insan Estetik uygulamalar yaptırmadan önce Bilgi Sahibi olur Meslektaşlarımız ve tedarikçiler ile Haddini bilir. S K Y Markası'nın Arkasında Çok büyük bir Ekip yer almakta Her gün her saniye gelişmekte ve güncellenmekte.

Editör: Tanıtım Yazısı